ELEKTRONICKÉ POŽÁRNÍ SYSTÉMY
Ochraňte životy a majetek  před vzniklým či vznikajícím požárem.

Galerie

Elektronické požární systémy - EPS slouží k včasné detekci požáru nebo plynu, která může zajistit včasnou evakuaci osob, zvířat i materiálu a včasné protipožární a další opatření. Včasná detekce vznikajícího požáru nebo úniku plynu zabrání často mnohamilionovým škodám a zachrání mnoho lidských životů.

Povinnost použít EPS je v řadě případů přímo stanovena normou nebo vzniká na základě posouzení požárního nebezpečí konkrétního objektu. Stále častěji je však vyžadována pojišťovnami a samotnými vlastníky. Dle Vyhlášky o technických podmínkách požární ochrany č.23/2008 SB, musí mít od 1. července 2008 každý nově zkolaudovaný rodinný dům a stavba pro rodinnou rekreaci alespoň základní zařízení EPS - požární detektor (hlásič). Na každých 150m2 podlahové plochy 1 hlásič.  Pro byty platí 1. požární hlásič na 150m2 podlahové plochy.

Popis základního systému EPS - ústředna, která monitoruje a zpracovává signály z přidružených přístrojů ( detektory požáru kouřové, detektory požáru tepelné, detektory požáru reagující na různé druhy plynů, manuální tlačítka vyhlášení požáru a další zařízení. Na základě vyhodnocení ústředny probíhá na základě výstupů ústředny protipožární opatření - komunikace (mobil, počítač, PCO pult) s obsluhou, optická a akustická signalizace,  ovládání požárních bezpečnostních zařízení (hašení, evakuační systémy a podobně) .

Před instalací EPS je nutné zpracovat prováděcí projekt který stanoví  jaké detektory a v jakém množství budou instalovány dle požadavků a norem pro splnění podmínek ochrany majetku. Instalaci musí provádět odborná firma která je proškolena pro instalaci a uvedení do provozu systému EPS.
Naše firma má odborníky které mají certifikáty pro montáž EPS a zkušenosti.
Provedeme návrh, instalaci, dodávku a servis požárních systémů ve všech typech objektů - průmyslové objekty, školy, úřady,  zdravotnická zařízení, hotely, památkové objekty, kostely, rodinné domy...

Prohlédněte si naší malou ukázkovou galerii vybraného zařízení EPS a zavolejte nám či napište jaký objekt potřebujete protipožárně ochránit. Naši odborníci vám poradí a navrhnou řešení, které po dohodě s vámi profesionálně zrealizují a budou se technicky (servisně) o vás starat a vždy vám poradí.

Volejte našeho operátora, který Vám poradí a spojí s jednotlivými odborníky  mobilní telefon - 775 205 851 / pevná linka nebo VOIP - 565 552 727/ nebo nám napište na email: iddinternetdobryden.cz

 

Informujte se o  slevách na určené projekty typu:
- rodinné domky (instalace EPS)
- úřady města, knihovny, archivy
- kulturní zařízení, domovy důchodců, pečovatelské domy, zdravotnická zařízení
- kostely, fary, objekty sloužící neziskovým zařízením


ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

 
 

Elektronicke zabezpecovaci systemy,EPS,EZS, internet dobry den, security systems, kamerove systemy,internet,bezdratovy internet, wifi internet,internet service providers,elektronicka pozarni signalizace,internet dobry den, elektronicke zabezpecovaci systemy - EPS,pozarni system, elektronicky protipozarni system,Pelhřimov,