ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY - EZS
Ochraňte svůj majetek a bezpečí blízkých moderním elektronickým systémem.

Galerie

Základem EZS (elektronického zabezpečovacího systému) je vyhodnocení nežádoucího pohybu ve střeženém prostoru a informování majitele objektu (bytu, rodinného domu, prodejny, skladů, kanceláře, úřadů a dalších typů provozoven). Monitorovací zařízení - čidla pohybová (reagující na pohyb), čidla PIR (reagující na změnu mikrovlnného záření), čidla GLASS (reagující na rozbití skla), magnetické kontakty (reakce na rozpojení), infrazávory (závory vytvořené z infra paprsků reagující na přerušení paprsku), detektory požáru (reagující na případný vznik požáru), tampery (kontrolní důležitá místa, kdy při narušení tohoto místa dojde k vyslání poplašné zprávy) a další speciální monitorovací zařízení dokáží dokáží vysílat zprávy do "srdce" systému - ústředny. Ústředna zprávy vyhodnotí a informuje vás (pověřenou osobu) nadefinovanými způsoby ( akustický alarm - siréna, optická signalizace, telefonní komunikátor , přes GSM, LAN,internet, pult centrální ochrany-PCO ....) o narušení objektu. Následně lze provádět opatření proti narušiteli, např. kontrola objektu kamerovým systémem, kontrola objektu bezpečnostní službou, kontrola vámi pověřenou osobou atd., nebo předáním informace o na rušení objektu policii ČR.

Jak vyplývá z průzkumů a rozborů policie ČR, je systém elektronické ochrany majetku a osob nejúčinnější obranou proti narušitelům našich soukromých obydlí, hospodářských provozoven, památkových objektů, kulturních a jiných zařízení.

Na trhu se prodává mnoho elektronických zařízení, které jsou však z našich průzkumů neúčinné nebo nelze zaručit jejich stabilní provoz. Většina těchto volně prodávaných zabezpečovacích zařízení je dokonce bez homologace nebo nemá zkoušky na technické parametry.

Dokonalé moderní zabezpečovací zařízení se prodává pouze pověřeným osobám a firmám na základě patřičné koncesní listiny. U těchto firem je zaručena kvalitní montáž a provoz těchto zařízení, bez možnosti volné manipulace nepověřenými osobami. Nedejme se zmást výhodnými cenami volně prodávaných bezpečnostních zařízení. Většina je dražší než profesionální systémy nebo kvalitou neodpovídají prodejním cenám.


Nebojte se technické úrovně profesionálních zabezpečovacích zařízení. Jejich obsluha je jednodušší než u volně prodávaných zařízení.Pokud se chcete přesvědčit o kvalitách těchto systémů, jednoduchosti jejich ovládání, přijatelných cenách, kontaktujte naši firmu.

Volejte našeho operátora, který Vám poradí a spojí s jednotlivými odborníky  mobilní telefon - 775 205 851 / pevná linka nebo VOIP - 565 552 727/ nebo nám napište na email: iddinternetdobryden.cz

Informujte se o výrazných slevách na intalace EZS:
 instalace kombinace EZS + EPS
 instalace kombinace EZS + Kamerový systém
instalace EZS  pro úřady či organizace podporujících vědu, kulturu, sport, vzdělání, umění,  charitu, církevní objekty...


ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

 

Elektronicke zabezpecovaci systemy,EPS,EZS, internet dobry den, security systems, kamerove systemy,internet,bezdratovy internet, wifi internet,internet service providers,zabezpecovaci systemy Pelhrimov,zabezpecovaci zarizeni, zabezpeceni aut, zabezpeceni domu,Pelhřimov,