KAMEROVÉ SYSTÉMY
Moderní pasivní ochrana vašeho domu i provozovny, či monitorování událostí.

Galerie

Kamerové systémy (CCTV) mají v dnešní době řadu využití. V domácnosti zejména k monitorování událostí v domě a jeho okolí ( ochrana majetku, pocit vlastního bezpečí, ale je možné je využít jako běžný doplněk v našem životě, jako například hlídání dětí, domácích mazlíčků, videotelefon, atd.). Pro firmy jsou předpokladem dobrého zabezpečení firemního majetku  ( případné dokumentace k řízení s pojišťovnou a dalšími  institucemi) , ale i k monitorování technologických procesů a výroby, nebo je lze využít pro komunikaci (např. videokonference) nebo ochranu zaměstnanců. V dnešní moderní době se stále více také setkáváme s využitím kamerového systému jako mediálního prostředku ( např. záznam jednání vlády, různé kulturní a sportovní akce) dále jako informační zdroj ( počasí, sjízdnost silnic ), nebo nám slouží k vědeckým či profesním účelům ( monitorování operací, soudní jednání, videokonference, archivace...). Využití je mnoho a záleží jenom na nás jak dokážeme této moderní techniky využít.

Naše firma pro Vás navrhne takové profesionální řešení kamerového systému, které pokryje vaše požadavky  a zajistí jak provoz tohoto zařízení, tak celý servis zařízení. Naši odborní pracovníci mají všechny potřebná osvědčení pro montáže zařízení a zkušenosti. Vyberte si vaše zájmové zóny, které chcete monitorovat a mi přeneseme drátovými nebo bezdrátovými kamerami obraz do vašeho monitoru, televize, digitálního videozařízení, počítače, tabletu či telefonu podle vašeho přání.

Zavolejte nám a zdarma vám uděláme cenový rozpočet pro váš kamerový projekt, poradíme vám jaké zařízení  dle cenového rozpětí by bylo pro vás nejvýhodnější a jak celkově řešit celý kamerový systém pro vaši potřebu. ( kamery, záznamová zařízení, digitální záznam, záznam zvuku, sledování po internetu a LAN, prohlížení záznamů, přehrávání záznamů,  archivace záznamů, tisk záznamů, možnost propojení se zabezpečovacím zařízením,  technická podpora a softwarové opravy na dálku, mnoho možností a nastavení).

Prohlédněte si naší ukázkovou galerii (klikněte na obrázek galerie) vybraného zařízení kamerového systému a zavolejte nám či napište vaši představu o domácím či firemním využití pro vaši potřebu. Naši odborníci vám poradí a navrhnou řešení, které po dohodě s vámi profesionálně zrealizují a budou se technicky (servisně) o vás starat a vždy vám poradí.

Volejte našeho operátora, který Vám poradí a spojí s jednotlivými odborníky  mobilní telefon - 775 205 851 / pevná linka nebo VOIP - 565 552 727/ nebo nám napište na email: iddinternetdobryden.cz

Informujte se o výrazných slevách na určené projekty typu:
- přenos či záznam zasedání zastupitelstva úřadů města
- přenos či záznam sloužící pro ochranu majetku, či zaměstnanců úřadů města
- přenos či záznam přednášek, školení,  v oblastech vědy, kultury, sportu, vzdělání, umění, politiky, náboženství ...
- přenos či záznam bohoslužeb z kostelů či sborových místností


ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

 

Elektronicke zabezpecovaci systemy,EPS,EZS, internet dobry den, security systems, kamerove systemy,internet,bezdratovy internet, wifi internet,internet service providers,kamerovy system, kamera, camera, ip kamera, cctv kamery, cctv, cctv camera, bezpecnostni kamera,Pelhřimov,