Satelitní komplety a DVB-T technika
Přinášíme vám do vaší televize digitální obraz.

Galerie

Satelitní televize využívá k přenosu televizního vysílání umělé družice umístěné na oběžné dráze kolem Země. Signál z družice je obvykle přijímán na venkovní parabolickou anténu (satelitní anténa). Přijímač satelitní televize bývá buď součástí televizoru (televizor s vestavěným satelitním tunerem), nebo jde o samostatné zařízení ( satelitní přijímač) připojené k televizoru vhodným kabelem. Máme také satelitní TV karty, které připojit k počítači a sledovat pak televizní pořady na jeho obrazovce.

Zcela jasnou výhodou satelitu je skutečnost, že se jeho prostřednictvím dostanete k velkému počtu televizních programů v digitální podobě, aniž byste museli čekat, až si k vám digitální televize najde cestu po zemi. Kromě předplacených českých televizních, ale také rozhlasových programů se tak dostanete desítkám a stovkám volně šířených satelitních stanic. Kromě klasického televizního vysílání může satelit nabídnout také širokopásmové připojení k internetu, televizi ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

Pozemní digitální televizní vysílání (DVB-T) - DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terrestrial) neboli pozemní digitální vysílání je systém přenosu televizního signálu, které je vysíláno z pevně ukotvených vysílačů a je přijímáno standardními anténami. K příjmu potřebujete dokoupit ke starším televizorům (které nemají zařízení ještě zamontováno) digitální přijímač, tzv. set-top box, který se připojí mezi stávající anténu a televizor. Pokud chcete sledovat digitální vysílání na počítači nebo notebooku, pak je třeba pořídit DVB-T kartu nebo USB modul. Pokud nám stačí výběr programů DVB-T a málo programů vysílaných ve vysokém rozlišení (HDTV) je to systém kdy neplatíte žádné aktivační ani měsíční poplatky, všechny programy jsou volné.

Nabízíme kompletní dodávku anténní a satelitní techniky, včetně instalace a servisu zařízení. Dle vašich požadavků vám poradíme a doporučíme nejvhodnější a spolehlivé zařízení, vypracování cenové nabídky je zdarma. Pokud již vlastníte tuto satelitní techniku a nejste spokojeni s příjmem stanic, přeladíme , nastavíme váš satelit a naučíme vás jak ho ovládat.


Volejte našeho operátora, který Vám poradí a spojí s jednotlivými odborníky  mobilní telefon - 775 205 851 / pevná linka nebo VOIP - 565 552 727/ nebo nám napište na email: iddinternetdobryden.cz

Vychutnejte si svůj televizní zážitek v té nejvyšší kvalitě.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

 

Elektronicke zabezpecovaci systemy,EPS,EZS, internet dobry den, security systems, kamerove systemy,internet,bezdratovy internet, wifi internet,internet service providers, satelitni anteny, televizni anteny, satelit, satelitni technika, televizni anteny, prodej satelitu, tv anteny, televizni anteny pro digitalni prijem, dvbt anteny, instalace satelitu, servis satelitu, servis televize, idd Pelhrimov, Pelhřimov,