VoIP internetové volání LOPTelefon
Volejte levněji nebo zadarmo.

Galerie

LOPTelefon je moderní telekomunikační síť provozující takzvané VoIP (Voice over IP) telefonování s využitím technologie digitálního přenosu hlasu, které se začíná prosazovat na celém světě a postupně nahrazuje služby klasických telefonních operátorů neboť pomocí VoIP volání můžete telefonovat úplně stejně jako s klasickým telefonem na který jste zvyklí, ale s jedním rozdílem, že je hlas přenášen přes síť internet. S námi tak nemusíte být závislí např. na Českém Telecomu!

Co vše budu potřebovat?
K volání v síti LOPTelefon potřebujete pouze:
1. Připojení k internetu
(alespoň 128 kbit / doporučeno 256 kbit v obou směrech a více)
2. VoIP telefonní přístroj
nebo VoIP adaptér pro klasický analogový přístroj
3. Pokud vlastníte a chcete nadále použít klasický analogový přístroj, je možné využít VoIP adaptéru pro jeho připojení. Pro majitele PC je možné použít místo telefonního přístroje pouze softwarový telefon.

Výhody volání přes LOPTelefon

Mezi hlavní výhody LOPTelefon VoIP volání patří především nižší cena hovorů, nižší zřizovací poplatky , vteřinová tarifikace od začátku hovoru (pomocí které ušetříte na kratších hovorech) a hlavně telefonování mezi účastníky sítě VOIP zcela zdarma po celém světě!
Mezi další možnosti, které Vám nabízíme k telefonnímu účtů patří např. online detailní výpisy hovorů a jejich zasílání e-mailem, přesměrování nebo možnost přenesení stávajícího telefonního čísla, které máte přidělené od stávajícího telefonního operátora, pokud přecházíte k LOPTelefon .

Proč VoIP volání přes internet?
Internetové volání (VoIP) nabízí nové možnosti v oblasti telefonování. Nemusíte využívat klasickou telefonní linku, ale stačí Vám pouze připojení k internetu přes které Vám umožníme telefonovat stejně jako s klasickou telefonní linkou. Výhodou je mnohem nižší cena hovorů v ČR, tak i do celého světa.

Volejte do celého světa!

Volejte do zahraničí za srovnatelnou cenu s cenou za volání místní. U nás jsou ceny za zahraniční volání téměř za stejnou cenu nebo i nižší za volání v České republice! Navíc volání s tarifikací po jedné vteřině od začátku hovoru.

Nechte si své telefonní číslo!
Aby byl pro Vás přechod na telefonování přes LOPTelefon bezproblémový a nemuseli jste měnit své telefonní číslo, nabízíme Vám možnost zachování původního telefonního čísla. Nemusíte tedy své přátele nebo zákazníky informovat o novém čísle.

Volejte v síti VOIP ZDARMA!

V případě, že budete volat na telefon provozovaný v rámci VoIP sítě , voláte zcela zdarma. Volejte tak se svými příteli bezplatně a neomezeně 24 hodin denně!

Volejte našeho operátora, který Vám poradí -  mobilní telefon - 775 205 851 / pevná linka nebo VOIP - 565 552 727/ nebo nám napište na email: iddinternetdobryden.cz

Od března nabízíme zdarma tyto telefonní čísla:
v kraji Vysočina tyto telefonní čísla: 565 55 27 00 až 565 55 27 50
v kraji Jižní Čechy tyto telefonní čísla: 380 42 72 00 až 380 42 72 50


ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU

 

Elektronicke zabezpecovaci systemy,EPS,EZS, internet dobry den, security systems, kamerove systemy,internet,bezdratovy internet, wifi internet,internet service providers, voip provider, voip, voip telefonovani, voip telefony, LOPTelefon, Voice over IP, VoIP adapter, volani pres internet, voip operator, voip telefonie, telefon pres internet, ip telefonie, ip telefon, ip telephone, voice ip, idd Pelhrimov, pripojeni k internetu,Pelhřimov,